• Home
  • O firmie
  • oferta
  • portfolio
  • referencje

WIĘCEJ NIŻ AGENCJA REKLAMOWA...


Dobra usługa czy produkt w dzisiejszych czasach nie wystarczą, aby go sprzedać potrzebujemy jeszcze poinformować klientów o jego istnieniu. Ze względu na to że każdy produkt wymaga indywidualnego postępowania w przypadku reklamy, potrzebna jest nam gruntowna znajomość rynku i sposobów dotarcia do potencjalnych nabywców. Oczywiście właściciel firmy może sam zajmować się kwestią rozreklamowania swojego produktu, ale w pewnym momencie będzie musiał zadecydować czy ma zamiar na rynku po prostu trwać, czy rozwijać swoją firmę.W drugim przypadku część swoich obowiązków będzie musiał złożyć na agencji reklamowej która w profesjonalny sposób zajmie się promocją firmy. Nasze działania opieramy na tworzeniu kampanii reklamowych których zadaniem jest zwiększenie obrotów firmy, poprzez wykorzystanie nowych kanałów dotarcia do klientów. Dopasowujemy metody reklamy do grupy docelowej którą obraliśmy za cel naszej kampanii. Przykładowo reklama do młodzieży sprawdzi się jeśli wykorzystamy nowoczesne technologie, z kolei promocja produktu zaadresowana do seniorów powinna skupić się na tradycyjnej formie reklamy z wykorzystaniem miejsc w których możemy spotkać starsze osoby.

Nasze atuty:

Oszczędność czasu, konkurencyjne ceny idące w parze z wysoką jakością oferowanych produktów to filary naszej Firmy na których opieramy zaufanie Klientów. Od przeszło 20 lat działalności zdobywamy wiedzę, obserwując panujące oraz zmieniające sie trendy w reklamie i druku. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam szybką identyfikacje potrzeb klienta, a także zapewnia profesjonalne doradztwo w dziedzinie projektowania jak i produkcji materiałów reklamowych oraz opakowań. Nsze usługi realizujemy w wielu aspektach, zaspokajając szeroko rozumiane potrzeby rynku poligraficzno-reklamowego. Wybiegamy w przyszłość wciąż udoskonalając nasz park maszynowy. Nowoczesne technologie druku stosowane przez naszą firmę dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. - Dla jeszcze wiekszej wygody naszych kilentów wyceniliśmy większość produktów i wszystkie ceny umieściliśmy w naszym sklepie internetowym WWW.DRUKARNIAONLINE.NET

Wartości Firmy:

-Jesteśmy partnerami dla naszych Klientów, z którymi budujemy długotrwałe relacje.
-Jesteśmy Firmą innowacyjną, ciągle rozwijamy swoją wiedzę, jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany.
-Praca w Firmie opiera się na współpracy, korzystaniu z wiedzy osób w niej pracujących; wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają na skutek wymiany doświadczeń i pracy zespołowej.
-Dbamy o pozytywne, trwałe relacje we własnym gronie; szanujemy się wzajemnie za to, kim jesteśmy, jaką mamy wiedzę, umiejetności i doświadczenie; cenimy nasze pasje i zaangażowanie.