• Home
  • O firmie
  • oferta
  • portfolio
  • referencje

Oferujemy popularne i kalendarze firmowe, które są świetnym pomysłem na reklamę Państwa firmy. Wykonamy dla Państwa indywidualne realizacje dostosowaną do potrzeb Państwa firmy.

 

Uzysane wsparcie-dotacje z UE.Nasza firma otrzymała wsparcie na realizację projektu pod tytułem pt.: "Utworzenie innowacyjnej eko-drukarni przez Agencję Reklamową LOGO-ART w Hajnówce".

Logo - Art

ul. Górna 2G
17-200 Hajnówka
tel. 85 682 62 85
fax 85 682 62 85
e-mail: biuro@logo-art.net

Biuro Obsługi Klienta

tel. 85 682 62 85
tel. 664 561 945
tel. 668 676 010
e-mail: zamowienia@logo-art.net

Kierownik Produkcji
Adam Tokajuk

tel. 602 406 619

Anita Sirocka

tel. 788 395 266
e-mail: Anita@logo-art.net

Anna Kozub

tel. 515 321 951
e-mail:A.Kozub@logo-art.net

Przemysław Romańczuk

tel. 533 303 408
e-mail: P.Romanczuk@logo-art.net



Studio graficzne



Hubert

hubert@logo-art.net
tel. 515 321 960

Daniel Skoworodko

daniel@logo-art.net
tel. 515 321 868

Formularz kontaktowy